UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"i znowu straż pożarna zapier. .. .. policja pomaga, a gdzie jest k. .. .. a wojsko ! ! ! ! dajcie podwyzki tym co na prawde zasługują ! ! !" NAPRAWDĘ ?????, bo ja myślałem, że straż to tylko leży i przywileje ma!!! Obudził się jeden z drugim o straży teraz. W zadki powinni Was kopnąć za Waszą postawę codzienną! Krzywda się dzieje to do strażaków o pomoc ze łzami w oczach dyletanci jedno. Zwińcie ten sprzęt Panowie, bo za kilka dni ci sami ludzie będą krzyczeć "zabrać leniom" !

JerzyBYK

Anuluj