UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie no k**wa nie mogę!!! jak tak to Wojsko- darmozjady itp. .. a jak powódź to teraz Gdzie jest Wojsko??? Teraz to sami za łopaty, worki i do roboty.
Wiarus
Nie no k**wa nie mogę!!! jak tak to Wojsko- darmozjady itp. .. a jak powódź to teraz Gdzie jest Wojsko??? Teraz to sami za łopaty, worki i do roboty.
Wiarus