18
08.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Święta racja mamuśka!! Święta racja. ..
Atheo (2012.01.08)

info

0  
  0
A gdzie w tym roku jest Światełko do Nieba ???
(2012.01.08)

info

0  
  0
złodzieje z NFZ zacieraja ręce przy akcji Owsiaka
(2012.01.08)

info

0  
  0
Scena główna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się w tym roku na ulicy Stary Rynek. Imprezy rozpoczną się o godz. 14 Program finału WOŚP w Elblągu godz. 14.00-14.10 otwarcie godz. 14.10-15.10 Satysfakcja Malbork godz. 15.10-15.40 licytacje godz. 15.40-16.40 koncert Julia Vikman Band godz. 16.40-17.10 licytacje godz. 17.10-17.40 Choracy godz. 17.40-18.10 DZW godz. 18.10-18.40 Licytacje godz. 18.40-19.40 Erijef Massiv godz. 19.40-20.00 tort + podziękowania godz. 20.00-20.15 światełko do nieba godz. 20.15-21.15 Sidney Polak, muzyczna gwiazda finału Zobacz więcej: http://elblag.wm.pl/85118,Program-WOSP-w-Elblagu.html#ixzz1itBI45nq
(2012.01.08)

info

0  
  0
Ciekaw jestem czy wolontariusze podają swoje prawdziwe dane bo tego złodziejaszka ze w czerwonej kurtce i innych z nim ze zdjęcia znam i daje głowę że z puszką do sztabu już nie powróciłą, dadzą nogę z kasą i tyle się rozliczą a jutro bedzie w gazecie artykuł ze kase ukradli. .. .!!!
jakiś tam (2012.01.08)

info

0  
  0
Walkoś co ty ścieme walisz że sprawowanie bedziesz miał lepsze z WOS-u jak ten przedmiot jest w drugiej klasie a ty w pierwszej bedziesz kiblował. .. .. i drugie kto cie widział w poprzednich latach z puszkami. .. .. chyba pomagasz innych okradać hihihi
bond (2012.01.08)

info

0  
  0
Pozdrawiam ludzi z Contactu - kawał dobrej roboty. Niech im świeci blask. .. .. sami wiedzą czego :)
(2012.01.08)

info

0  
  0
Gizmo kasy ci brakuje na faje, tylko puszke oddaj bo jak cie znam to zwiejesz z nią!!!
gwizdek (2012.01.08)

info

0  
  0