A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Święta racja mamuśka!! Święta racja. ..
A gdzie w tym roku jest Światełko do Nieba ???
złodzieje z NFZ zacieraja ręce przy akcji Owsiaka
Scena główna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się w tym roku na ulicy Stary Rynek. Imprezy rozpoczną się o godz. 14
Program finału WOŚP w Elblągu
godz. 14.00-14.10 otwarcie
godz. 14.10-15.10 Satysfakcja Malbork
godz. 15.10-15.40 licytacje
godz. 15.40-16.40 koncert Julia Vikman Band
godz. 16.40-17.10 licytacje
godz. 17.10-17.40 Choracy
godz. 17.40-18.10 DZW
godz. 18.10-18.40 Licytacje
godz. 18.40-19.40 Erijef Massiv
godz. 19.40-20.00 tort + podziękowania
godz. 20.00-20.15 światełko do nieba
godz. 20.15-21.15 Sidney Polak, muzyczna gwiazda finału
Zobacz więcej: http://elblag.wm.pl/85118,Program-WOSP-w-Elblagu.html#ixzz1itBI45nq
Ciekaw jestem czy wolontariusze podają swoje prawdziwe dane bo tego złodziejaszka ze w czerwonej kurtce i innych z nim ze zdjęcia znam i daje głowę że z puszką do sztabu już nie powróciłą, dadzą nogę z kasą i tyle się rozliczą a jutro bedzie w gazecie artykuł ze kase ukradli. .. .!!!
Walkoś co ty ścieme walisz że sprawowanie bedziesz miał lepsze z WOS-u jak ten przedmiot jest w drugiej klasie a ty w pierwszej bedziesz kiblował. .. .. i drugie kto cie widział w poprzednich latach z puszkami. .. .. chyba pomagasz innych okradać hihihi
Pozdrawiam ludzi z Contactu - kawał dobrej roboty. Niech im świeci blask. .. .. sami wiedzą czego :)
Gizmo kasy ci brakuje na faje, tylko puszke oddaj bo jak cie znam to zwiejesz z nią!!!