UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Walkoś co ty ścieme walisz że sprawowanie bedziesz miał lepsze z WOS-u jak ten przedmiot jest w drugiej klasie a ty w pierwszej bedziesz kiblował. .. .. i drugie kto cie widział w poprzednich latach z puszkami. .. .. chyba pomagasz innych okradać hihihi

bond