UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekaw jestem czy wolontariusze podają swoje prawdziwe dane bo tego złodziejaszka ze w czerwonej kurtce i innych z nim ze zdjęcia znam i daje głowę że z puszką do sztabu już nie powróciłą, dadzą nogę z kasą i tyle się rozliczą a jutro bedzie w gazecie artykuł ze kase ukradli. .. .!!!

jakiś tam