UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekaw jestem czy wolontariusze podają swoje prawdziwe dane bo tego złodziejaszka ze w czerwonej kurtce i innych z nim ze zdjęcia znam i daje głowę że z puszką do sztabu już nie powróciłą, dadzą nogę z kasą i tyle się rozliczą a jutro bedzie w gazecie artykuł ze kase ukradli. .. .!!!

jakiś tam

Anuluj