UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I dobrze że Grają. W szpitalach gdyby nie Owsiak nie byłoby dobrze. Wielu ma szansę za życie dzieki Orkiestrze. Brawo i Szacuneczek dla organizatorów
kropa
I dobrze że Grają. W szpitalach gdyby nie Owsiak nie byłoby dobrze. Wielu ma szansę za życie dzieki Orkiestrze. Brawo i Szacuneczek dla organizatorów
kropa