UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I dobrze że Grają. W szpitalach gdyby nie Owsiak nie byłoby dobrze. Wielu ma szansę za życie dzieki Orkiestrze. Brawo i Szacuneczek dla organizatorów

kropa

Anuluj