UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
akcja jest szlachetna i popieram ale GARDZĘ polskim RZADEM politykami i urzędasami w tym ochydnym kraju ŻE NIE POTRAFIą ZABEZPIECZYC LUDZIOM ZDROWIA i bezpieczeństwa w czasie choroby i w obliczu śmierci aKCJA Owsiaka jest bardzo dobra ale nie wtedy kiedy polityczni krwiopijcy wysysaja z biedaków krew dajac ochłapy na emerytury czy zasiłki i usmiechajac się ze ci najbiedniejsi dali na Orkiestę tyle i tyle milionów w tym roku. Owsak też sie opamiętaj kto daje a kto okrada. W TYCH NAJGORSZYCH MOMENTACH POLSKA TO HAŃBA DLA LUDZKOŚCI