UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też się ciesze że takie akcje Owsiaka są co roku, sama mam dziecko i dlatego jak wyjde na spacer w niedziele to dam do puszki bo wszystkie dzieci są nasze. ..
Ja też się ciesze że takie akcje Owsiaka są co roku, sama mam dziecko i dlatego jak wyjde na spacer w niedziele to dam do puszki bo wszystkie dzieci są nasze. ..