A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kto siedział to siedział ale nie nie ten pan i nie ta bajka.
Śliwiński nie był i nigdy nie będzie święty :>> Pamiętacie afere? jak go szukali na Rosji? ak sie znalazł w bur. .albo jak jechał po pijanemu? Nie piszcie bzdur. Co do LEcha Wałęsy, zasłużył. Lepszy taki honorowy obywatel niż. .. Hitler; )
Większość postulatów sierpniowych to były wygórowane żądania socjalne - nie do zrealizowania, miały "dobić" komunę. Gdyby podobne postulaty dzisiaj ktoś wysunął, nazwano by go populistą i demagogiem.
Mar 1910- Ty też siedziałeś w. .. .ławce szkolnej- i co z tego wyszło? Nieuku NIC Czasami lepiej być w pace. a listy gończe chodzą -tak sobie! Wszystkie żony się denerwowały, a Danuśka wiedziała co się wkłada do paczek przy specjalnym nadaniu. Czemu jesteś taki naiwny. Walka ? Kogo z kim. Jedyne dobre słowo Lecha, że tacy jak Ty będą chodzili bez butów. On mimo wszystko w oficerkach. Współczuję mu za wypadek syna a elbląskim pokrzywdzonym życzę zdrowia i orderów Do Prezia mam prośbę Proszę opublikować listę honorowych obywateli naszego miasta-wszech czasów m.
pokuta odprawiona, komunia przyjęta i fajnie na święta
Do MAR 1910 - a znajdź w internecie - jak to Bolek W był internowany, ile i jakiej gorzały wtedy wypił, jak chodził z Kiszczakiem na polowania. Bo Bolek nie siedział.
zwykły c, y. r, k z p, a. j, a. c, a. m, i moim zdaniem przejęcie władzy od komunistów nie wyglądało tak jak relacjonuje to wałęsa po prostu dogadał się z komuchami oni sami widzieli że ten system dalej nie może funkcjonować, a trzeba było rozliczyć tych bandytów może polała by się krew lecz Polska dzisiaj byłaby wolna wałęsa nie jest bohaterem pokaże to kiedyś historia i po upublicznieniu tajnych dokumentów dowiedzą się oficjalnie o tym nasze dzieci i wnuki