UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zwykły c, y. r, k z p, a. j, a. c, a. m, i moim zdaniem przejęcie władzy od komunistów nie wyglądało tak jak relacjonuje to wałęsa po prostu dogadał się z komuchami oni sami widzieli że ten system dalej nie może funkcjonować, a trzeba było rozliczyć tych bandytów może polała by się krew lecz Polska dzisiaj byłaby wolna wałęsa nie jest bohaterem pokaże to kiedyś historia i po upublicznieniu tajnych dokumentów dowiedzą się oficjalnie o tym nasze dzieci i wnuki