UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość postulatów sierpniowych to były wygórowane żądania socjalne - nie do zrealizowania, miały "dobić" komunę. Gdyby podobne postulaty dzisiaj ktoś wysunął, nazwano by go populistą i demagogiem.
oldgringo