UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość postulatów sierpniowych to były wygórowane żądania socjalne - nie do zrealizowania, miały "dobić" komunę. Gdyby podobne postulaty dzisiaj ktoś wysunął, nazwano by go populistą i demagogiem.

oldgringo

Anuluj