UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Większość postulatów sierpniowych to były wygórowane żądania socjalne - nie do zrealizowania, miały "dobić" komunę. Gdyby podobne postulaty dzisiaj ktoś wysunął, nazwano by go populistą i demagogiem.

oldgringo