UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Własnie tych "wielu" elblązan dało swój wyraz uznania w ratuszu - widac po zdjeciach ze rodzina przyszła oraz urzednicy, takze to tak tak pełno robotników było tych którzy pracują na urzedników. REFERENDUM NIE BYŁO!To oni wybrali haha Nikomu to zbytnio nie przeszkadza ale nie mówmy o "wartościach" bo ich BRAK!


Anuluj