UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Własnie tych "wielu" elblązan dało swój wyraz uznania w ratuszu - widac po zdjeciach ze rodzina przyszła oraz urzednicy, takze to tak tak pełno robotników było tych którzy pracują na urzedników. REFERENDUM NIE BYŁO!To oni wybrali haha Nikomu to zbytnio nie przeszkadza ale nie mówmy o "wartościach" bo ich BRAK!