17
15.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mocny całkowicie się z Tobą zgadzam.
Dziad Borowy (2011.12.15)

info

0  
  0
Sam miałem taki przypadek na drodze do Milejewa. Zacząłem wyprzedzać dziadziusia w Toyocie Yaris i w momencie jak byłem na wysokości jego tylnych drzwi on zaczął też wyprzedzać (bez kierunkowskazu, bez popatrzenia w lusterka). Na szczęście przyhamowałem odbiłem lekko w lewo i nie doszło do zderzenia. A też mogłem skończyć na drzewie! Czas wprowadzić obowiązkowe badania kierowców powyżej 65 roku życia!
qwez (2011.12.15)

info

0  
  0
no i widać GND czyli Gówno Na Drodze
(2011.12.15)

info

0  
  0
Do "ynteligneta" wyżej - powinieneś podpisać się - BWI - bezmózg w internecie. ..
Czytel.nik (2011.12.15)

info

0  
  0
A może monit do Prezydenta i Pana Doradcy Prezydenta WS, żeby zaczęli prowadzić rozmowy dotyczące budowy naszej "bezpiecznej drogi ELBLĄG - GDAŃSK" !!! Ile wypadków dziennie musi się zdarzyć na tej trasie, żeby ktoś się w końcu tym tematem zajął ? Dla przykładu Elbląg - Pasłęk: piękna trasa i udało się, a dalszy odcinek jest wyrąbany w kosmos, bo komuś się odwidziało !!! Co się dzieje z naszym Elblągiem ? Jak widać zanosi się na to, że miasto Elbląg niebawem zniknie z mapy Polski.
Niestety Elblążanka (2011.12.16)

info

0  
  0
qwez i ty będziesz miał 65 lat jak dozyjesz, no i wtedy jaki koment napiszesz niech zgadnę, ale po co? he he he
(2011.12.16)

info

0  
  0
takie są skutki braku mózgu tylko szpan i duża prędkość bo nie wypada przecież jechać za mniejszym
(2011.12.16)

info

0  
  0