UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam miałem taki przypadek na drodze do Milejewa. Zacząłem wyprzedzać dziadziusia w Toyocie Yaris i w momencie jak byłem na wysokości jego tylnych drzwi on zaczął też wyprzedzać (bez kierunkowskazu, bez popatrzenia w lusterka). Na szczęście przyhamowałem odbiłem lekko w lewo i nie doszło do zderzenia. A też mogłem skończyć na drzewie! Czas wprowadzić obowiązkowe badania kierowców powyżej 65 roku życia!

qwez

Anuluj