UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
qwez i ty będziesz miał 65 lat jak dozyjesz, no i wtedy jaki koment napiszesz niech zgadnę, ale po co? he he he
qwez i ty będziesz miał 65 lat jak dozyjesz, no i wtedy jaki koment napiszesz niech zgadnę, ale po co? he he he