UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może monit do Prezydenta i Pana Doradcy Prezydenta WS, żeby zaczęli prowadzić rozmowy dotyczące budowy naszej "bezpiecznej drogi ELBLĄG - GDAŃSK" !!! Ile wypadków dziennie musi się zdarzyć na tej trasie, żeby ktoś się w końcu tym tematem zajął ? Dla przykładu Elbląg - Pasłęk: piękna trasa i udało się, a dalszy odcinek jest wyrąbany w kosmos, bo komuś się odwidziało !!! Co się dzieje z naszym Elblągiem ? Jak widać zanosi się na to, że miasto Elbląg niebawem zniknie z mapy Polski.

Niestety Elblążanka