Kazimierzowo: kia na drzewie

17
15.12.2011
Kazimierzowo: kia na drzewie
fot. Witold Sadowski
Dziś (15 grudnia) tuż przed godz. 10 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kazimierzowo pojazd osobowy uderzył w drzewo. Mimo groźnie wyglądających skutków zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Ruch na 71 kilometrze "siódemki" przez kilkanaście minut był lekko utrudniony. Zobacz więcej zdjęć.
W zdarzeniu brały udział dwa jadące w kierunku Gdańska pojazdy osobowe. Kierujący samochodem kia ceed wykonywał manewr wyprzedzania pojazdu fiat seicento. Kierowca fiata nie zachował należytej ostrożności i rozpoczął sam wykonywać taki manewr doprowadzając do niebezpiecznej sytuacji na drodze.  W tym czasie ceed był na lewym pasie drogi na wysokości seicento. Kierujący kia chcąc uniknąć zderzenia odbił kierownicą w lewo w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, auto opuściło jezdnię i "przelatując" nad przydrożnym rowem uderzyło w drzewo.
   [fotoc]
   O dużym szczęściu może mówić kierowca ceeda. Wyszedł z tego groźnie wyglądającego zdarzenia praktycznie bez uszczerbku na zdrowiu. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni nie stwierdzili potrzeby jego hospitalizacji. Przed odniesieniem poważnych obrażeń uchroniły go wystrzelone poduszki powietrzne. Strażacy posprzątali drogę z odpadków i usunęli z niej wyciekłe płyny. Obaj kierujący byli trzeźwi.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wypaskik, ma ktos film jak wali w drzewo niech wrzuca na you tube
Gabryjel (2011.12.15)

info

0  
  0
Obrywać lusterka takim co ich nie używają
mocny (2011.12.15)

info

0  
  0
dzięki bogu że nic się nie stało mojemu teściowi
synowa (2011.12.15)

info

0  
  0
a co z pasazerem kia? poduszki strzelily, to chyba ktos siedzial na fotelu? chyba, ze w tych skosnookich autach wywalaja wszystki jak sie traci o slupek :)
sexo z arbaita (2011.12.15)

info

0  
  0
No to mamy reklame warto kupic KIE CEED bezpieczne auto.
paweell (2011.12.15)

info

0  
  0
Dwadzieścia minut przed 10 -tą w Kazimierzowie już czekał na ten wypadek terenowy radiowóz widoczny na zdjęciu. Widziałem go jadąc do Gdańska.
(2011.12.15)

info

0  
  0
Kolejny dostawca bebiko i sprzedawca pampersów rozbił służbowy wóz ?
jak żyć panie ? (2011.12.15)

info

0  
  0
gieje nie patrza w lusterka jak wyprzedzaja powinni za to karac smiercia
(2011.12.15)

info

0  
  0
Kiedy wreszcie ta droga doczeka się drugiej nitki jezdni od Elbląga do Nowego Dworu Gdańskiego a nawet do Gdańska. Czy nie czas na to non stop wypadki na 7 -ce. Jest ciasno samochodów przybywa a dróg w tym regionie NIE.
(2011.12.15)

info

0  
  0
na bank tym seicento jechał jakiś kapelusznik !!!!
ble (2011.12.15)

info

0  
  0