29
13.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Andrzej Gwiazda dobrze powiedział - kiedy wszyscy od początku wiedzieli, że to co robi ekipa jaruzela jest nielegalne, to teraz DOPIERO po 30 latach sąd przyznał rację - to pokazuje w jakich czasach zyjemy i żyliśmy przez te lata - dlatego komorowki chce zmienić ustawę o stanie wojennym aby już mógł "legalnie" pałować ludzi co coraz częściej będą wychodzili na ulice majac dość "cudów tuska". ..
Polak Patriota (2011.12.13)

info

0  
  0
To były czasy. .. .Utworzono wówczas taki ersatz FJN-u - Frontu Jedności Narodu w postaci PRON-u, czyli Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego (!) Do PRONU weszli jacyś mniej znani partyjni aparatczycy, kombatanci, ZBOWiDowcy, ormowcy itd. Powstała wówczas zgrabna rymowanka - Stare PRONcie w Nowym Froncie! I tak było, a już ten szef ZBOWiDu płk B. bił rekordy głupactwa w tym wszystkim i na kżdym kroku zdawał się potwierdzać rymowankę że nie matura lecz chęć szczera (7 klas) zrobi z ciebie oficera. .
PRONcie w Nowym Froncie (2011.12.13)

info

0  
  0
A projektant tego pomnika - zdolny plastyk elbląski - Henryk Bukowski wiedzie żywot polskiego emigranta w UK, wysługując się jakimś ciemnym tłukom i pastuchom z Płw. Dekan i Bangla Deshu. .. .
Ciapaci lepsi niż Polacy (2011.12.13)

info

0  
  0
To teraz ta dojona przez zachodnie korporacje Polska jest wolna? Błazny
(2011.12.14)

info

0  
  0
Jak to powiedział klasyk są trzy prawdy, prawda, tyż prawda i gówno prawda. Media zawsze głoszą nam tą ostatnią, niezależnie od systemu. ; D
(2011.12.14)
Czy Krasowski opowiedział również o zakładach, które dzięki nierobom-solidaruchom padły na pysk, o tym, że związek był/jest zwykłą agenturą finansowaną przez CIA i Watykan, o bezrobociu, nagminnym łamaniu praw pracowniczych po 1989 r. , o wielomilionowej już emigracji, do której się przyczyniły popłuczyny po 'S'? Czy wspomniał może o fakcie, że z 21 uchwalonych w sierpniu 1980 r. postulatów po przejęciu władzy przez warchołów z Solidarności spełniony został ledwie jeden - ten dotyczący nadawania mszy w telewizji? Czy wspomniał również o tym, że nieudacznicy z 'S' planowali także rozwiązania siłowe i tylko wprowadzenie stanu wojennego uchroniło Polskę przed wojną domową i powtórką z Węgier '56 i Czechosłowacją '68? Bo jeśli nie wspomniał, to znaczy, że zwyczajnie łgał i zakłamywał rzeczywistość.
papież tygodnia (2011.12.14)

info

1  
  0
papież tygodnia masz rację, z wielkiego zrywu ludu w 80 roku i Solidarności gó--o zostało. Nie ma pracy a ci co ją mają muszą pracować po kilkanaście godzin za minimum socjalne. Nie o taką Polskę walczyłem.
NIECHCĘ A MUSZĘ (2011.12.14)

info

0  
  0
Ja jestem lekarzem i zarabiam 8tys zł + prywatne wizyty. Prywatna wizyta od 100zł. Zapraszam.
Kardiolog (2011.12.14)

info

0  
  0
@Kardiolog Te prywatne wizyty to po to, żeby potem na badania na publicznym sprzęcie pacjentów wysyłać? A ile to czasu pan lekarz na dyżurach spędza? Czy kasę fiskalną już pan doktor zainstalował w gabinecie czy w dalszym ciągu żeruje na rodakach a podatnikach?
ciekawy Lucek (2011.12.14)

info

0  
  0
A dzięki komu i czemu dziś panowie możecie publicznie publikować swoje ''przemyślenia '' ? Bezkarnie, bez względu na poziom prawdy ? Samo się zrobiło, nie. .. .? A gdzie wyście wtedy byli? Pewnie jeszcze nigdzie.
przedwojenny (2011.12.14)

info

0  
  0