UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Andrzej Gwiazda dobrze powiedział - kiedy wszyscy od początku wiedzieli, że to co robi ekipa jaruzela jest nielegalne, to teraz DOPIERO po 30 latach sąd przyznał rację - to pokazuje w jakich czasach zyjemy i żyliśmy przez te lata - dlatego komorowki chce zmienić ustawę o stanie wojennym aby już mógł "legalnie" pałować ludzi co coraz częściej będą wychodzili na ulice majac dość "cudów tuska". ..

Polak Patriota