UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dzięki komu i czemu dziś panowie możecie publicznie publikować swoje ''przemyślenia '' ? Bezkarnie, bez względu na poziom prawdy ? Samo się zrobiło, nie. .. .? A gdzie wyście wtedy byli? Pewnie jeszcze nigdzie.

przedwojenny