UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dzięki komu i czemu dziś panowie możecie publicznie publikować swoje ''przemyślenia '' ? Bezkarnie, bez względu na poziom prawdy ? Samo się zrobiło, nie. .. .? A gdzie wyście wtedy byli? Pewnie jeszcze nigdzie.
przedwojenny