UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dzięki komu i czemu dziś panowie możecie publicznie publikować swoje ''przemyślenia '' ? Bezkarnie, bez względu na poziom prawdy ? Samo się zrobiło, nie. .. .? A gdzie wyście wtedy byli? Pewnie jeszcze nigdzie.

przedwojenny

Anuluj