UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyczyna prosta jechał ze 130km/h na łuku drogi kiedy poczuł utratę panowania nad autem wykonał kierownica nieodpowiedni ruch i go wyniosło. Gdyby nic nie jechało to kilka razy by go "pomajtało" i pojechałby dalej, może trochę wolniej. Te drogi nie pozwalają na pokonywanie łuków z dużymi prędkościami, to nie Niemcy tylko Polska tu buduje się bez głowy.
proboszcz