UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Parodia normalnie, sami znawcy który ile jechał. To jest po prostu żałosne. Nawet jak obaj jechali w granicach 50km/h to auto może tak wyglądać! TIR nie zatrzyma się w miejscu a naczepa waży przynajmniej 20 ton, więc taka masa rozpędzona nawet do 50km/h przy czołowym zderzeniu z osobówką miarzdży ją tak jak na zdjęciach widać. Nikogo nie bronię, może jechali szybciej, ale jak czytam wypowiedzi tych pseudo znawców to aż mnie krew zalewa. .. .myślcie troche ludzie!

kierowca

Anuluj