UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyczyna prosta jechał ze 130km/h na łuku drogi kiedy poczuł utratę panowania nad autem wykonał kierownica nieodpowiedni ruch i go wyniosło. Gdyby nic nie jechało to kilka razy by go "pomajtało" i pojechałby dalej, może trochę wolniej. Te drogi nie pozwalają na pokonywanie łuków z dużymi prędkościami, to nie Niemcy tylko Polska tu buduje się bez głowy.

proboszcz