38
26.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nędza elbląska
(2011.11.27)

info

0  
  0
Elbląg wiadomo wiocha, a komenty, no same szczyty inteligencji, a z butów słoma wystaje, szkoda gadać
no i po co (2011.11.28)

info

0  
  0
jak zwykle NEBraska
(2011.11.28)

info

0  
  0
elblazanie to straszne prostaki sa. zero kultury, straszne wsiury. dobrze ze juz nie mieszkam w tym popapranym ebowie
yataman (2011.11.28)

info

0  
  0
kolejny kr. e. t. yn ze wsi
(2011.11.28)

info

0  
  0
Niech wieśniaki piszą sobie na wiejskich portalach jak im się nasz Elbląg nie podoba.
antyburak (2011.11.28)

info

0  
  0
To niebywałe zeszmacenie własnej wizerunku! Że taki prymitywny ćwok chla już przed południem! A won ty smondaku na wschód - do atawistycznie schlanych post-sowietów! Tam będziesz u siebie!
Arizona w Elblącu? (2011.11.28)

info

0  
  0
500zl + 6pkt dostałem za przekroczenie prędkości 30 km/h na pustej drodze
(2011.11.29)

info

0  
  0