A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nędza elbląska
Elbląg wiadomo wiocha, a komenty, no same szczyty inteligencji, a z butów słoma wystaje, szkoda gadać
jak zwykle NEBraska
elblazanie to straszne prostaki sa. zero kultury, straszne wsiury. dobrze ze juz nie mieszkam w tym popapranym ebowie
kolejny kr. e. t. yn ze wsi
Niech wieśniaki piszą sobie na wiejskich portalach jak im się nasz Elbląg nie podoba.
To niebywałe zeszmacenie własnej wizerunku! Że taki prymitywny ćwok chla już przed południem! A won ty smondaku na wschód - do atawistycznie schlanych post-sowietów! Tam będziesz u siebie!
500zl + 6pkt dostałem za przekroczenie prędkości 30 km/h na pustej drodze