UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elblazanie to straszne prostaki sa. zero kultury, straszne wsiury. dobrze ze juz nie mieszkam w tym popapranym ebowie
yataman
elblazanie to straszne prostaki sa. zero kultury, straszne wsiury. dobrze ze juz nie mieszkam w tym popapranym ebowie
yataman