UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg wiadomo wiocha, a komenty, no same szczyty inteligencji, a z butów słoma wystaje, szkoda gadać
no i po co
Elbląg wiadomo wiocha, a komenty, no same szczyty inteligencji, a z butów słoma wystaje, szkoda gadać
no i po co