38
26.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Audi 80 oczywiście NEB a jakby inaczej. .. trzeba cisnąć po mieście ile fabryka dała. ..
jarteq (2011.11.26)

info

0  
  0
Tradycyjnie NE. ..
Jacie (2011.11.26)

info

0  
  0
Suzuki ? czy opel kadet ?
(2011.11.27)

info

0  
  0
Oj "znafcy" motoryzacji :) Haha! To jest suzuki! Suzuki swift trzeciej generacji sedan. Jak się nie znacie na samochodoch to lepiej nic nie piszcie.
(2011.11.27)

info

0  
  0
to opel zwykły ciemniaku
(2011.11.27)

info

0  
  0
Haha to słowa twego ojca jak się dowiedział, że masz chłopaka,
(2011.11.27)

info

0  
  0
Tak jeździ NĘDZA ELBLĄSKA !!!
NEBRASKA (2011.11.27)

info

0  
  0
i twoja matka ze wsi
(2011.11.27)

info

0  
  0
500zl + 6pkt za nieustapienie pierwszenstwa = 500zl + 6pkt za kolizje 3 pojazdow, potracenie pieszego i jazda po pijaku. Wniosek - jak krasc to miliony
(2011.11.27)

info

0  
  0
Joanno, głupio tłumaczysz się, więc jesteś nędznym kierowcą ze wsi!
(2011.11.27)

info

0  
  0