A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Audi 80 oczywiście NEB a jakby inaczej. .. trzeba cisnąć po mieście ile fabryka dała. ..
Tradycyjnie NE. ..
Suzuki ? czy opel kadet ?
Oj "znafcy" motoryzacji :) Haha! To jest suzuki! Suzuki swift trzeciej generacji sedan. Jak się nie znacie na samochodoch to lepiej nic nie piszcie.
to opel zwykły ciemniaku
Haha to słowa twego ojca jak się dowiedział, że masz chłopaka,
Tak jeździ NĘDZA ELBLĄSKA !!!
i twoja matka ze wsi
500zl + 6pkt za nieustapienie pierwszenstwa = 500zl + 6pkt za kolizje 3 pojazdow, potracenie pieszego i jazda po pijaku. Wniosek - jak krasc to miliony
Joanno, głupio tłumaczysz się, więc jesteś nędznym kierowcą ze wsi!