UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niewinni ludzie giną w wypadkach, a pijacy zawsze wychodzą z wypadków bez szwanku. I gdzie tu sprawiedliwość
ercer
Niewinni ludzie giną w wypadkach, a pijacy zawsze wychodzą z wypadków bez szwanku. I gdzie tu sprawiedliwość
ercer