UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahahahaha tym razem nawet NEB nie zostało zasłonięte i słusznie. .. .żeby w środku dnia być tak nawalonym? do pracy jak nie ma co zrobić z wolnym czasem!


Anuluj