UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hahahahaha tym razem nawet NEB nie zostało zasłonięte i słusznie. .. .żeby w środku dnia być tak nawalonym? do pracy jak nie ma co zrobić z wolnym czasem!
hahahahaha tym razem nawet NEB nie zostało zasłonięte i słusznie. .. .żeby w środku dnia być tak nawalonym? do pracy jak nie ma co zrobić z wolnym czasem!