16
05.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Boros musi postawić na młodych. .. Dziadki do domu. .. Za dużo zmarnowanych sytuacji a mogło być dobrze już w 7 minucie. ..
(2011.11.06)

info

0  
  0
Osiem wpisów na temat derbów Elblaga. Nie wazne że w 3 lidze. Widac jakim zaintresowaniem ciesza sie te klubiki.
Tylko Start Elblag (2011.11.07)

info

0  
  0
nie ma co opowiadać mecz był bardzo fajny i tylko trzeba pozazdrościć prezesom jednego i drugiego klubu że tak wysoko doszli w tak krótkim czasie Gratulacje
(2011.11.07)

info

0  
  0
Ha ha ha Dobre w krótkim czasie. Zwłaszcza concordia
Batorowo (2011.11.07)

info

0  
  0
Ej batorowo ty chyba jesteś fanem jakiejs tam olimpii która za czasów Zamechu nie mogła zagrać w 1 Lidze a w Elblągu jest chyba z 50 lat nie jsetem pewiem i co myśle że jeszcze chwila i zagraja z tzw Batorowem i ol 2004 Zastanów się złośniku co piszesz Pozdrawiam wszystkich symatyków sportu
polak56 (2011.11.07)

info

0  
  0
Derby były super! Concordia i tak będzie na koniec sezony wyżej w tabeli niż Olimpia 2004.
oldgringo (2011.11.08)

info

0  
  0