UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ej batorowo ty chyba jesteś fanem jakiejs tam olimpii która za czasów Zamechu nie mogła zagrać w 1 Lidze a w Elblągu jest chyba z 50 lat nie jsetem pewiem i co myśle że jeszcze chwila i zagraja z tzw Batorowem i ol 2004 Zastanów się złośniku co piszesz Pozdrawiam wszystkich symatyków sportu

polak56

Anuluj