UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osiem wpisów na temat derbów Elblaga. Nie wazne że w 3 lidze. Widac jakim zaintresowaniem ciesza sie te klubiki.

Tylko Start Elblag

Anuluj