UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie ma co opowiadać mecz był bardzo fajny i tylko trzeba pozazdrościć prezesom jednego i drugiego klubu że tak wysoko doszli w tak krótkim czasie Gratulacje


Anuluj