UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma co opowiadać mecz był bardzo fajny i tylko trzeba pozazdrościć prezesom jednego i drugiego klubu że tak wysoko doszli w tak krótkim czasie Gratulacje
AŁ
nie ma co opowiadać mecz był bardzo fajny i tylko trzeba pozazdrościć prezesom jednego i drugiego klubu że tak wysoko doszli w tak krótkim czasie Gratulacje
AŁ