UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ej batorowo ty chyba jesteś fanem jakiejs tam olimpii która za czasów Zamechu nie mogła zagrać w 1 Lidze a w Elblągu jest chyba z 50 lat nie jsetem pewiem i co myśle że jeszcze chwila i zagraja z tzw Batorowem i ol 2004 Zastanów się złośniku co piszesz Pozdrawiam wszystkich symatyków sportu
polak56