UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POIUY umiesz czytać????? Tramwaj ma być postawiony na tory w NOCY. .. "21.40 a tramwaj jeszcze stoi. " Stoi po to, żeby matołki nie umiejące czytać ze zrozumieniem, miały co komentować na portelu.


Anuluj