UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie !!! Dajcie juz spokój, to moja wina się zagapiłem potem dodałem prądu i się stało. Grunt, że nikomu nic się nie stało a ja i tak mam przeje. .. e w pracy.

motorniczy

Anuluj