UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie !!! Dajcie juz spokój, to moja wina się zagapiłem potem dodałem prądu i się stało. Grunt, że nikomu nic się nie stało a ja i tak mam przeje. .. e w pracy.
motorniczy
Ludzie !!! Dajcie juz spokój, to moja wina się zagapiłem potem dodałem prądu i się stało. Grunt, że nikomu nic się nie stało a ja i tak mam przeje. .. e w pracy.
motorniczy