UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I zaraz pan rzecznik G. z ZKM powie, że oni za nic nie odpowiadają. Nie mają nadrzędnej kotroli nad spółkami przewozowymi, min. nad TE. Pytanie po co pan Górecki zajmuje stanowisko, skoro za nic nię odpowiada?
Kierowca bombowca