UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To juz drugi wypadek, po zderzeniu z tirem na Browarnej, z udziałem najlepszego elbląskiego tramwaju PESA w ostatnim czasie. Jakaś siła się uwzięłą na nowoczesny tabor i likwiduje te najlepsze? Może to robota sabotażystów z Olsztyna, którzy właśnie ogłosili przetarg na nowe wozy do budowanych tam linii. Może w ten sposób chcą jeszcze bardziej zdystansowac sie od Elbląga i wykazac jego nędzę? My w Olsztynie nowiutkimi tatrami albo siemensami, a oni tam - sami popatrzcie - jaki złom mają? xDDD

TUBYLEC 1

Anuluj