A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ex-wyborca zawarł w jednym poście krytykę wszystkich i wszystkiego. Może do parlamentu? Tam wszyscy wszystko wiedzą ex-wyborco.
Byłam wczoraj na jakiejś pipidówie pod Braniewem gdzie gwiazdą wieczoru był zespół Boney M i szczerze. .. Elbląska Biesiada to była jakaś żenada w porównaniu z tym co się działo wczoraj na tej wioseczce. Świetna impreza była w tej Płoskini!
Moim zdaniem porażką było zorganizowanie Biesiady w piątek zamiast w sobote. Niektórzy po prostu w tym czasie byli w pracy. .. .. Po wtóre /to nie jest tylko moje zdanie/ceny piwa powinny byc co najmniej promocyjne!!! A tak to żadna łaska wypic piwo po normalnej cenie.
to żenada a nie biesiada była
Wioska, PGR i takie tam pierdoły. Poloczek dla Miasta i zniewaga jego mieszkańców. Ostateczna Kompromitacja Browaru.
Do MITO. Owszem Elbląg jest fajnym miastem dla emerytów młodzieży gimnazjalnej. Może dla małej grupki dorobionych. Reszta to jest WEGETACJA. Szczęście, że już jestem na emeryturze Wesołe życie tutaj to było w latach 50 tych. Najfajniejsze biesiady odbywały się co niedziela na Dolince, na placu obecnej zajezdni PKS. W Bażantarni. A codziennie na trawnikach ul 3 ego Maja-Dzierżyńskiego-Browarnej vis a vis Zajezdni tramwajowej gdy o godz 14 ej z ówczesnej Stoczni (Zamechu) wychodziła pierwsza zmiana. Mówię ci tamtejszy kiosk miał obroty ho ho ho. Piwoszy mnóstwo bo piwo było super ! Było koleżeńsko wesoło i entuzjastycznie. TO BYLI CZASY. m
swieto piwa bez piwa DNO
dziwi mnie jedno po co ta impreza-piwo powinno być za połowe ceny na takich imprezach może tym by podbudowali markę piwa, które jest teraz zwykłą lurą mówią handlowcy nie idzie.