18
04.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ex-wyborca zawarł w jednym poście krytykę wszystkich i wszystkiego. Może do parlamentu? Tam wszyscy wszystko wiedzą ex-wyborco.
wyborca ex-wyborcy (2011.09.05)

info

0  
  0
Byłam wczoraj na jakiejś pipidówie pod Braniewem gdzie gwiazdą wieczoru był zespół Boney M i szczerze. .. Elbląska Biesiada to była jakaś żenada w porównaniu z tym co się działo wczoraj na tej wioseczce. Świetna impreza była w tej Płoskini!
cytryna (2011.09.05)

info

0  
  0
Moim zdaniem porażką było zorganizowanie Biesiady w piątek zamiast w sobote. Niektórzy po prostu w tym czasie byli w pracy. .. .. Po wtóre /to nie jest tylko moje zdanie/ceny piwa powinny byc co najmniej promocyjne!!! A tak to żadna łaska wypic piwo po normalnej cenie.
piwosz (2011.09.05)

info

0  
  0
to żenada a nie biesiada była
(2011.09.05)

info

0  
  0
Wioska, PGR i takie tam pierdoły. Poloczek dla Miasta i zniewaga jego mieszkańców. Ostateczna Kompromitacja Browaru.
(2011.09.05)

info

0  
  0
Do MITO. Owszem Elbląg jest fajnym miastem dla emerytów młodzieży gimnazjalnej. Może dla małej grupki dorobionych. Reszta to jest WEGETACJA. Szczęście, że już jestem na emeryturze Wesołe życie tutaj to było w latach 50 tych. Najfajniejsze biesiady odbywały się co niedziela na Dolince, na placu obecnej zajezdni PKS. W Bażantarni. A codziennie na trawnikach ul 3 ego Maja-Dzierżyńskiego-Browarnej vis a vis Zajezdni tramwajowej gdy o godz 14 ej z ówczesnej Stoczni (Zamechu) wychodziła pierwsza zmiana. Mówię ci tamtejszy kiosk miał obroty ho ho ho. Piwoszy mnóstwo bo piwo było super ! Było koleżeńsko wesoło i entuzjastycznie. TO BYLI CZASY. m
(2011.09.05)

info

0  
  0
swieto piwa bez piwa DNO
(2011.09.06)

info

0  
  0
dziwi mnie jedno po co ta impreza-piwo powinno być za połowe ceny na takich imprezach może tym by podbudowali markę piwa, które jest teraz zwykłą lurą mówią handlowcy nie idzie.
SMAKOSZ DOBREGO PIWA (2011.09.07)

info

0  
  0