UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłam wczoraj na jakiejś pipidówie pod Braniewem gdzie gwiazdą wieczoru był zespół Boney M i szczerze. .. Elbląska Biesiada to była jakaś żenada w porównaniu z tym co się działo wczoraj na tej wioseczce. Świetna impreza była w tej Płoskini!

cytryna

Anuluj