UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dziwi mnie jedno po co ta impreza-piwo powinno być za połowe ceny na takich imprezach może tym by podbudowali markę piwa, które jest teraz zwykłą lurą mówią handlowcy nie idzie.
SMAKOSZ DOBREGO PIWA
dziwi mnie jedno po co ta impreza-piwo powinno być za połowe ceny na takich imprezach może tym by podbudowali markę piwa, które jest teraz zwykłą lurą mówią handlowcy nie idzie.
SMAKOSZ DOBREGO PIWA