UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziwi mnie jedno po co ta impreza-piwo powinno być za połowe ceny na takich imprezach może tym by podbudowali markę piwa, które jest teraz zwykłą lurą mówią handlowcy nie idzie.

SMAKOSZ DOBREGO PIWA

Anuluj