UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem porażką było zorganizowanie Biesiady w piątek zamiast w sobote. Niektórzy po prostu w tym czasie byli w pracy. .. .. Po wtóre /to nie jest tylko moje zdanie/ceny piwa powinny byc co najmniej promocyjne!!! A tak to żadna łaska wypic piwo po normalnej cenie.

piwosz