20
03.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i dobrze że niektórych nie bylo, nic ciekawego, impreza do bani, jak taka jest organizacja wojska polskiego, to współczuje naszemu krajowi. zero organizacji, a żeby kupić wodę to musiałeś ją kupić w elblągu, bo na lotnisku brak było,
nowe_wiesci (2011.09.05)

info

0  
  0
Jestem na tej imprezie co roku i widzę, że rozwija się ona coraz bardziej. Dobra pogoda i możliwość dotknąć samolotu oglądanego tylko na niebie i w komputerze, jak magnes przyciąga publiczność. 15 tys. gości na takiej regionalnej imprezie, to wynik godny pozazdroszczenia i dający dużo do myślenia organizatorom i wystawiającym się firmom usługowym. Te lotnisko ma wszelkie warunki na zrobienie wspaniałej imprezy lotniczej. Jego ogromny teren może pomieścić dziesiątki tysięcy widzów i ich samochody. Może warto pomyśleć o tym w przyszłości? Gratulacje od wszystkich widzów dla pięknego pokazu paralotniarzy. Podziękowania dla wszystkich żołnierzy z obsługi z lotniska, którzy w dzień wolny od pracy cierpliwie z uśmiechem na twarzy godzinami tłumaczyli widzom zawiłości lotniczej techniki. Podziękowania dla uśmiechniętej grupy rekonstrukcyjnej w uniformach żołnierzy polskich. Dotknąć repliki karabinu maszynowego-bezcenne! Podziękowanie od widzów dla strażaków. Gratulacje dla modelarza kręcącego wspaniałe figury akrobacyjne tuż nad głowami widzów swoimi modelami samolotów. Podziękowania dla wszystkich. Już się cieszę na myśl o imprezie za rok.
j23 (2011.09.05)

info

0  
  0
Wiecie, dlaczego w przypadku Rosomaka są różnice w prędkościach maksymalnych? Bo w Afganistanie mają autostrady. ..
wódz (2011.09.05)

info

0  
  0
Lipa i jeszcze raz lipa. Lotnisko wojskowe a loty były jakims kukuryznikiem za opłatą 60zł albo i wiecej. . Zamiast pokazać jak lata MIG29 to nic jakieś dziadostwo. .. .. MASAKRA I TYLE O
stal (2011.09.05)

info

0  
  0
Najlepszy samolot z lat 60,do tej pory nie ma odpowiednika
12wtr (2011.09.05)

info

0  
  0
zgadzam sie z przedmówcą wojskowe lotnisko a w powietrzu elbląski antek trzepał kase a chciałbym widzieć migi lub pokaz mi 24 to byłyby efektowne pokazy dwója lufa zero
BYŁY PILOT (2011.09.05)

info

0  
  0
Żenada, strata czasu, śmiech na sali. Nie dość, że dowiedziałem się o tym przypadkiem to jeszcze smuty. Pare śmigłowców i jeden latający jako wycieczka. A gdzie pokazy i akrobacje??? Organizacja do bani :)))))
jazgier (2011.09.05)

info

0  
  0
Lip a i jeszcze raz lipa. .. Lotnisko 21 wiek maszyny 19wiek poobijane jakieś haha Masakra że to jeszcze lata :D:D:D:D WIElka mi atrakcja parolotniarze hehe :D Eh. I w ten sposób za rok będzie kilka osób :D A najlepsze że na plakatach, ogłoszeniach w wiekszosci były pokazane migi jak latają hhehehe a tu ani jednego ciorta. .. ..
stalewiak (2011.09.07)

info

0  
  0
Dla mnie totalna klapa. Zabrakło organizacji. Nikt z szanownych wojskowych nie pomyślał o dojeździe czy wyjeździe i w ten sposób zablokowano trasę 22.Przy okazji stłuczki itp. Wjazd mimo mapki był w drogę 2 kierunkową przez co wjazd był masakryczny!!! Przy wyjeździe powiedziano mi tam za hangarami. Szkoda że nie było tabliczek gdzie co. Impreza była od 9 czy też 10 i. .. no właśnie co można było zrobić z dzieckiem przez tyle godzin? Płacić za pompowane zjeżdżalnie czy pójść na obiad? Ha, ha no właśnie o godzinie 13 zabrakło grochówki (impreza wojskowa zaznaczam) a szaszłyk czy kiełbasa była nieco podsmażona czyli surowe a dziewczyny wydające posiłek tak zakręcone że kilka razy trzeba było powtarzać zamówienie (przy lądowisku dla Antka). Zwiedziłem wszystko i co miałem dalej robić? Czekać do 16 aż "Suka" się przeleci? Żenada i nic więcej. Za rok na pewno mnie tam nie będzie.
ałtor (2011.09.07)

info

0  
  0
Impreza wspaniała
Edw@rd (2014.09.09)

info

0  
  0