UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiecie, dlaczego w przypadku Rosomaka są różnice w prędkościach maksymalnych? Bo w Afganistanie mają autostrady. ..
wódz
Wiecie, dlaczego w przypadku Rosomaka są różnice w prędkościach maksymalnych? Bo w Afganistanie mają autostrady. ..
wódz