UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie totalna klapa. Zabrakło organizacji. Nikt z szanownych wojskowych nie pomyślał o dojeździe czy wyjeździe i w ten sposób zablokowano trasę 22.Przy okazji stłuczki itp. Wjazd mimo mapki był w drogę 2 kierunkową przez co wjazd był masakryczny!!! Przy wyjeździe powiedziano mi tam za hangarami. Szkoda że nie było tabliczek gdzie co. Impreza była od 9 czy też 10 i. .. no właśnie co można było zrobić z dzieckiem przez tyle godzin? Płacić za pompowane zjeżdżalnie czy pójść na obiad? Ha, ha no właśnie o godzinie 13 zabrakło grochówki (impreza wojskowa zaznaczam) a szaszłyk czy kiełbasa była nieco podsmażona czyli surowe a dziewczyny wydające posiłek tak zakręcone że kilka razy trzeba było powtarzać zamówienie (przy lądowisku dla Antka). Zwiedziłem wszystko i co miałem dalej robić? Czekać do 16 aż "Suka" się przeleci? Żenada i nic więcej. Za rok na pewno mnie tam nie będzie.

ałtor

Anuluj