UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadzam sie z przedmówcą wojskowe lotnisko a w powietrzu elbląski antek trzepał kase a chciałbym widzieć migi lub pokaz mi 24 to byłyby efektowne pokazy dwója lufa zero
BYŁY PILOT
zgadzam sie z przedmówcą wojskowe lotnisko a w powietrzu elbląski antek trzepał kase a chciałbym widzieć migi lub pokaz mi 24 to byłyby efektowne pokazy dwója lufa zero
BYŁY PILOT